Details
X-Back Poly Swivel Balcony Arm Chair
More Information
| Furniture Height | Counter |
|---|---|
| Features | Swivel |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 25 in x 23 in x 46 in |
| Overall Width | 25 in |
| Overall Height | 46 in |
| Overall Depth | 23 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions