Siesta Recycled Poly Lumber Windsor Deck Chair
Special Price
$396.00
FREE Shipping
$534.60
- You Save: $138.60 ( 25.93% )
Details
Siesta Recycled Poly Lumber Windsor Deck Chair
More Information
| Commercial | No |
|---|---|
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 36 in h x 29 in d x 28 in w |
| Overall Width | 28 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 29 in |
| Seat Height | 16.5 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions