Quest Garden Arm Chair
Special Price
$344.00
FREE Shipping
$464.40
- You Save: $120.40 ( 25.93% )
Code:
SIESTA-QUEST-ARM-CHAIR
Dimensions:
25 in W x 23 in D x 36 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
Details
asdf
More Information
| Features | Arm Chair |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 25 in W x 23 in D x 36 in H |
| Overall Width | 25 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 23 in |
| Seat Height | 16.5 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions