POLYWOOD Nautical Trestle 59 in Dining Table
$1,359.00
FREE Shipping
$1,940.00
You Save $581
(30%)
More Information
| Style | Dining Table |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 59.5 in sq x 29 in h |
| Overall Width | 59.5 in |
| Overall Height | 29 in |
| Overall Depth | 59.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions