Details
Poly Settee Table
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Features | Sets |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 22 in x 16 in |
| Overall Width | 28 in |
| Overall Height | 52 in |
| Overall Depth | 27 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions