Details
Poly Dining 84in Bench
More Information
| Furniture Height | Dining |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4 Person |
| Dimensions | 84 in x 11.5 in x 18 in |
| Overall Width | 84 in |
| Overall Height | 18 in |
| Overall Depth | 11.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions