Details
Poly Dining 30in Bench
More Information
| Furniture Height | Dining |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 30 in x 11.5 in x 18 in |
| Overall Width | 30 in |
| Overall Height | 18 in |
| Overall Depth | 11.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions