Details
Poly 8 ft Rectangle Balcony Table
More Information
| Furniture Height | Counter |
|---|---|
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 6-8 Person |
| Dimensions | 44 in x 96 in |
| Overall Width | 44 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 96 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions