Details
Poly 2-Tier Oval Side Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Oval |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 16 in x 19 in x 20 in |
| Overall Width | 16 in |
| Overall Height | 20 in |
| Overall Depth | 19 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions