Luxcraft Urban 4 ft x 10 ft Oval Bar Table
More Information
| Family ID | UDT410O-B |
|---|---|
| Style | Bar Table |
| Furniture Height | Bar |
| Leg Depth | 24 in |
| Table Base Depth | 24 in |
| Leg Width | 90.25 in |
| Commercial | No |
| Table Shape | Oval |
| Umbrella Hole | No |
| Umbrella Hole Size | 1.75 in |
| Overall Width | 122.4 in |
| Overall Height | 42 in |
| Overall Depth | 44 in 36 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments