Details
Fanback Poly Patio Settee
More Information
| Furniture Height | Bar |
|---|---|
| Features | Sets |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 72 in x 33 in x 50 in |
| Overall Width | 72 in |
| Overall Height | 50 in |
| Overall Depth | 33 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions