Details
Conestoga Poly Swivel Patio Side Chair
More Information
| Furniture Height | Bar |
|---|---|
| Features | Swivel |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 19 in x 25 in x 51 in |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Height | 51 in |
| Overall Depth | 25 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions