Details
Conestoga Poly 4 ft Garden Bench
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 45 in x 24 in x 39 in |
| Overall Width | 45 in |
| Overall Height | 39 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions