Berlin Gardens Sidewalk Arbor-Clay Vinyl
Special Price
$1,763.00
FREE Shipping
$2,365.00
- You Save: $602.00 ( 25.45% )
Details
Berlin Gardens Sidewalk Arbor
More Information
| Collection | Misc |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 78 in W x 53 in D x 87 in H - Opening 45 in. |
| Overall Width | 78 in |
| Overall Height | 87 in |
| Overall Depth | 53 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions