Amish Poly English Garden 19 in x 17 in Seat Cushion
Special Price
$128.00
FREE Shipping
$186.00
- You Save: $58.00 ( 31.18% )
Details
Amish Poly English Garden 19 in x 17 in Seat Cushion - For more Sunbrella fabric options, please call to speak to a sales representative
More Information
| Collection | English Garden |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Thickness | 2" |
| Cushion Type | Seat Cushion |
| Cushion For | Chair |
| Overall Width | 19 in W |
| Overall Depth | 17 in D |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments