Amish Poly 5 ft Storage Box
Code:
LLC-965
Weight:
177 lbs
Dimensions:
64 in W x 28 in D x 31 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
More Information
| Style | Deck / Storage Box |
|---|---|
| Collection | Accessories |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 64 in W x 28 in D x 31 in H |
| Overall Width | 64 in |
| Overall Height | 31 in |
| Overall Depth | 28 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions