Amish Poly 46 in x 17 in Swing/Glider Seat Cushion
Special Price
$174.00
FREE Shipping
$252.00
- You Save: $78.00 ( 30.95% )
Details
Amish Poly 46 in x 17 in Swing/Glider Cushion - For more Sunbrella fabric options, please call to speak to a sales representative
More Information
| Style | Cushion |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Thickness | 2" |
| Cushion Type | Seat Cushion |
| Cushion For | Glider/Swing |
| Overall Width | 46 in |
| Overall Depth | 17 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments